Для найдорожчих людей в світі – дітей!

Вернуться ко всем статьям

З того дня, як Ви принесли вашого малюка з пологового будинку у вашій родині з’явилася нова людина зі своїми особливостями, своїм характером, зі своїм прагненням бути особистістю.

Ми завжди прагнемо для наших дітей створити максимально комфортні умови проживання, тому до того як правильно облаштувати дитячу кімнату треба віднестись з високою відповідальністю.

Функції дитячої кімнати дуже різнопланові. Спальня, вітальня, особистий кабінет, ігрова – все це одна дитяча кімната. В такій кімнаті слід добре продумати все до маленьких дрібниць, адже тут дитина грається, займається справами, приймає своїх гостей, тобто проводить частину свого життя.

Для того щоб ваш син або дочка любили свою кімнату, утримували порядок в ній і що, найголовніше – відчували себе в ній затишно, треба ураховувати вік вашої дитини.

Декілька порад:

Для малюків віком до трьох років вам досить буде купити мінімальній набір – ліжечко, комод або полицю для дитячих речей. Приділить увагу безпеці дитини, меблі повинні бути без гострих кутів.

 

У віці від трьох до шести років дитина потребує такі меблі, як стіл і стілець для творчих робіт. Ліжко краще вибирати невисоке, бо дитина може спати неспокійно, і може впасти. Також необхідні полиці для книжок, та контейнери для іграшок. Непогано було б дитині мати своє власне мініатюрне крісло, де малюк може відпочити, подивитися мультфільми…

 

Хлопчики та дівчатка в віці від шести до одинадцяти років вже вважають себе дорослими. Початок шкільного життя сильно впливає на інтереси й зовнішній вигляд кімнати. Для цього віку батькам вже необхідно придбати для дитини стіл для виконання уроків, крісло зі спинкою, досить місткі ящики або полиці для підручників і для іграшок, диван або подушки для сидіння допоможуть розмістити усіх друзів.

  

У віці дванадцяти – шістнадцяти років вже дитина не може обходитись без комп’ютера, а для цього доведеться задуматися, як правильно обладнати комп’ютерний стіл. Намагайтесь зробити його окремим від звичайного навчального столу, а якщо, розміри дитячої кімнати цього не дозволяють, обирайте стіл з полицею для клавіатури та нішею для системного блоку. Що стосується ліжка, то воно повинно бути вже дорослим. А ще підлітку необхідно більше свого місця під книги, хобі і т.п.

            

Не забувайте про захоплення Ваших дітей, адже якщо дитина захоплюється якимось видом спорту або слухає певну музику, зробіть дитячу кімнату з елементами цього виду спорту або в стилі улюбленої музики. А якщо малюк любить активні ігри вдома, то йому просто необхідна шведська стінка - тренажер, на якому дитина зможе робити практично все, що йому потрібно: лазити, стрибати, перекидатися, висіти, підтягуватися і дотягуватися.

 

Комментарии

Похожие статьи

Профилактика осенней простуды.

Глубокой осенью, зимой и ранней весной - в период, когда происходят разные колебания температуры, изменения погоды, похолодания, оттепели и т.п., - никто, к сожалению, не застрахован от простуды.

Читать дальше

Фен-шуй о зеркалах.

Фэн-шуй — это древнее китайское учение о благоприятном расположении вещей в доме. В последние годы фэн-шуй стал необыкновенно популярен во всем мире.

Читать дальше