Дитячі меблі очима дитини

Вернуться ко всем статьям

Іноді, коли ніхто не бачить, в дитячій відбуваються дивні речі.

І якщо дорослі з необережності зазирнуть туди одразу після їх закінчення, у них може скластися помилкове враження, що  кімнатою пройшовся ураган. Але кожен, хто ще пам’ятає, як це бути дитиною, знає, що причиною безладу та руйнувань були звичайні дитячі ігри. І щоб приховати докази, на випадок неочікуваного повернення батьків, у пригоді стане безліч ящичків, поличок та шухляд для збереження дитячих речей та таємниць.

Дуже скоро ти виростеш, і улюблена кімната здасться тобі затісною. Добре, що якийсь розумник вигадав меблі, які «ростуть», тому ти зможеш довго не розлучатися зі звичним інтер’єром.

Гризти меблі, звісно, не дуже розумно та й не смачно, але іноді виникає й така необхідність, саме тому дитячі меблі мають бути зроблені з екологічно чистих матеріалів, щоб не зашкодити здоров’ю гризуна.

Якщо ти займаєшся спортом, наприклад, стрибанням на ліжку – важливо забезпечити власну безпеку. Тому ліжко повинно мати спеціальну будову і не перекидатися при тренуваннях спортсмена. Для профілактики травм бігунів по кімнаті, ліпше купувати меблі з заокругленими краями.

Як шкода, що кімната не гумова і не може помістити всіх-всіх друзів! На поміч приходять меблі, що трансформуються: вони складаються, розкладаються та рухаються, наче конструктор. І ти зможеш змінювати її в залежності від обставин.

Якби ж дорослі думали так як ти або хоча б могли зазирнути у твої думки – то, напевне, були б здивовані від кількості ідей і невисловлених думок.  Тому не соромся розкривати мамі свої побажання щодо майбутньої кімнати. А ще краще – намалюй! І прийди з малюнком в магазин. На спеціальній меблевій фабриці, яка втілює дитячі ідеї в життя намагатимуться зробити кімнату саме для тебе.

Будь-яка дитяча кімната має магічні властивості – змінювати життя своїх власників. Нові меблі принесуть в дім свої таємниці, які вони розкриють тільки тобі. Але пам’ятай, коли це станеться, повернення до минулого вже не буде.

Комментарии

Похожие статьи