Тенденції дизайну інтер'єру 2011

Вернуться ко всем статьям

Які тенденції дизайну інтер'єру збережуться в нинішньому році? Які нові тренди з'являться?

Отже.

Що залишиться в тренді?

— «багатоколірність білого» в обшивках і поверхнях корпусних меблів. Ще ніколи у білого не було стільки колірних нюансів.

 
 

фотограф М.Куций

— Меблі «без вивороту» як і раніше популярні. Вона створена для того, щоб стояти по центру кімнати, а не «тулитися» біля стін. А тому гарна зі всіх сторін.

— Green design та екологічна відповідальність. Модно купувати меблі з матеріалів, що переробляються.

— Багатофункціональні меблі.

Можливість використовувати один предмет меблів в різним призначенням, змінюючи як функції, так і зовнішній вигляд.

— «Життя на повітрі як в домі». Виробники меблів продовжать розробляти outdoor-кухонні гарнітури і душові системи для використання на галявині.

Що слід очікувати?

— Значно зменьшивсяся інтерес до класики як стилю епохи достатку. Зате посиляться позиції мінімалізму і «космічних» або технологічних мотивів у дизайні.

— У формах корпусних меблів посилиться геометрична незграбність, але в лаконічному, легкому виконанні. Домінуючим кольором буде холодний сірий в поєднанні з чорним і сірим і вкрапленнями лимонного і помаранчевого. А предметів м'яких меблів додадуть округлі форми, забезпечать їх м'якими подушками, оббивку зроблять з натуральних матеріалів, в'язаних, вовняних, навіть ручного прядіння оббивка. Кольори: теплий ревеневий-червоний, кремово-білий, кукурудзяно-жовтий і жовто-коричневий.

— Кімнати об'єднуються в єдиний простір. Після злиття кухні їдальні і вітальні прийшла черга спальні. Разом з ванною, обладнаної за останнім словом техніки, вона перетворюється на приватний spa-оазис.

— Для меблів з натурального дерева трендом стає темна деревина. У моду входять насичені тони, популярна комбінація темного дерева зі склом і сталлю.

— Світильник знову стає головною інтер'єрної домінантою - модні люстри, притягають погляд. У тенденціях світла популярна кольорова підсвітка для кухонних гарнітурів, шаф та корпусних меблів на базі світлодіодних технологій.

— Мода на речі "з бабусиної скрині»: оббивки і аксесуари з вінтажними квітковими орнаментами, в'язання і вишивка.

— Сад зливається з будинком. Вуличні меблі виглядає абсолютно так само, як традиційні предмети для вітальні або їдальні.

Ну як вам «меблеве майбутнє»? Сподобалося? Приміряли до себе?

До речі, незважаючи на всі ці модні деталі, багато оглядачів відзначають, що в сучасному інтер'єр «бал править» еклектика, змішання стилів. А значить, вибирайте обстановку «до душі» - головне, щоб удома вам було добре!

Источник: http://stylepoint.com.ua/news/191/

Комментарии

Похожие статьи